En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Signature Porsche 130 mg Sertleştirici Hap

Signature Porsche 130 mg Sertleştirici Hap

İktidarsızlık sorunlarının tedavisinde tercih edilen mucize üründür. Adını hız ve gücü simgeleyen Porsche den almaktadır. Erkeklerde sertleşeme sorunu sadece ilişkide penisin hazır hale gelmemesi değil, ilişki sırasında sertliği koruyamaması olarak ta düşünülmelidir. Çağımızda birçok evlilik ve ilişki cinsel sorunlar yüzünden bitmekte ya da bitme noktasına gelmektedir. Signature Porsche 130 mg Sertleştirici Hap bu tarz istenmeyen durumların önüne geçmek ve tatmin dolu bir cinsel yaşamın sağlanması için özel olarak üretilmiştir. İ

Signature Porsche 130 mg Sertleştirici Hap Etkileri Nelerdir?

Ürün cinsel gücü arttırarak eşsiz bir sertleşme imkânı sağlar. Ayrıca erken boşalmanın da önüne geçerek ilişki süresini 1 saate kadar çıkartır. Geç boşalma ve istenen seviyede sertlik ilişki için çok önemlidir. Sadece sertleşme olması fakat erken boşalma sorunun devam etmesi durumunda istenen performans alınamaz. Signature Porsche 130 mg Sertleştirici Hap iki sorunu beraber çözerek mutlu bir cinsel yaşam sağlar.

Signature Porsche 130 mg Sertleştirici Hap Nasıl Kullanılır?

Ürünü ilişkiden 30 dakika önce almak yeterli olacaktır. Ürün temel olarak penise giden kan akışını hızlandırarak penisin sertleşmesine ve ilişki boyunca sert kalmasını sağlar. İlişki süresini maksimum seviyeye çıkartarak sadece sizin değil partnerinizin de orgazm olmasını sağlamaktadır.

Ürünün bir tabletini 2 bardak su ile içmeniz tavsiye edilir. İçki ve türevi olan alkollü içecekler ile kullanılması tavsiye edilmez. Ek olarak asitli içeceklerde ürünün etkisini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu tarz içecekler ile kullanılması halinde ürünün etkisi azalmakta yâda tamamen ortadan kalkmaktadır.

Signature Porsche 130 mg Sertleştirici Hap Yan Etkileri Nelerdir?

Signature Porsche 130 mg Sertleştirici Hap Yorumları ürünün hiçbir yan etkisi olmadığını kanıtlamıştır. Kullanan erkeklerin % 97 si ürünü tekrar kullanacağını ve olumsuz yan etki hissetmediklerini söylemektedir. Ürünü tansiyonunuz yüksekse ya da kendinizi iyi hissetmiyorsanız kullanmanız tavsiye edilmez. Günde 1 tablet kullanmak yeterli olacaktır. Fazla tablet kullanımından kaçınınız.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp