En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Feridun Kunak İspanyol Yosunu

Feridun Kunak İspanyol Yosunu

Erkeklerin kozmetik olarak dikkat ettikleri en önemli nokta kuşkusuz saç bakımıdır. Hiçbir erkek kel olmak istemez. Bu yüzden saç bakım ürünleri çok revaçtadır. Feridun Kunak İspanyol Yosunu özel tasarımı ve farklı formüle edilmesiyle saç bakım ürünleri arasında kendini fark ettirmektedir. En önemli özelliği sadece saçlara bakım yapması değil, saç köklerine gerekli vitamin desteğini sağlayarak yeni saç köklerinin çıkmasını sağlamasıdır. Doğada bulunan mucize ürün İspanyol yosunu ile saçların ihtiyacı olan vitaminler yılların tecrübesi ile birleştiren Feridun Kunak çok farklı ve etkili bir ürün ortaya çıkarmıştır. Feridun Kunak İspanyol Yosunu ürününün kullanımı çok kolaydır. Çok etkili olan ürünü yıpranmış saçlarınızın bakımı için, ince saç tellerinizin kalınlaşması için ve en önemlisi yeni saç köklerinin oluşması için kullanabilirsiniz.

Feridun Kunak İspanyol Yosunu Kullananlar gözle görülen bir etkiyi çok kısa içinde fark ettiklerini söylüyorlar. Saçların dökülmesinin birçok nedeni var. Bunun en büyük sebebi hava kirliliği ve fazla tuz oranı olması sebebiyle piyasadaki şampuanların kalitesiz olması diyebiliriz. Piyasa şampuanları saçı temizler ve saçın ihtiyacı olan vitaminleri saça vermezler. Buda saçların bir süre sonra bakımsız ve yıpranmış bir hale gelmesine sebep olmaktadır. Ayrıca ince telli saçları maalesef çabuk dökülmektedir. Saç köklerinin güçsüz olması nedeniyle, ince telli saç yapısına sahip olan kişilerin kel olma ihtimalleri daha yüksektir.

Feridun Kunak İspanyol Yosunu Ürün Özellikleri Nelerdir?

  • Ürün saça ihtiyacı olan vitaminlerin hepsini bir arada sunar.
  • İnce telli saçlara uygulandığında saçları kalın ve hacimli bir hale getirmektedir.
  • Saç dökülme sorununun tamamen önüne geçerek saç dökülmesi sorununu ortadan kaldırır.
  • Saç köklerini güçlendirerek kel kalma ihtimalinizi en aza indirir.
  • Saç köklerini 5 kata günlendirdiği kanıtlanmıştır.
  • Beyaz saçlara uygulandığında saçları bir süre sonra siyaha dönüştürür ve beyaz saçları tamamen yok eder. Ürün kullanımı sonrasında saçların daha siyah ve daha kalın olarak yenilendiğini göreceksiniz.
  • 10 yılda kaybettiğiniz saçları geri kazanmanızı sağlar. Sadece saç koruyan değil yeni saç çıkması için bakım yapan bir üründür.

Feridun Kunak İspanyol Yosunu Ürünü İçinde Neler Var?

Ürün içinde saçın ihtiyacı olan tüm mineraller ve vitaminler bulunmaktadır. En önemlisi mucize madde olan İspanyol yosunudur. Ürün içerisinde B1,B2 ve B3 vitaminlerinin yanında Kalsiyum, fosfor ve demir gibi etkenler bulunmaktadır.

Feridun Kunak İspanyol Yosunu Yan Etkileri Nelerdir?

Feridun Kunak İspanyol Yosunu ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünü tamamen bitkisel ve natüreldir. Bu özelliği sayesinde doktor reçetesi ile satılmaz. Takviye edici ve saçınıza vitamin bombardımanı yapan bir bakım ürünü özelliği gösterir. Ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp