En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cym Plus Sperm Arttırıcı Kapsül

Cym Plus Sperm Arttırıcı Kapsül

Baba olmak her erkeğin hayalidir. Günümüzde gıda ürünlerindeki hormonlar ve stresli iş ortamları spermlerin kalitesini düşürmektedir. Buda baba olmak isteyen erkekler için büyük sorun teşkil eder. Sperm kalitesinin az olması ve fazla sperm üretmeme doğurganlık katsayısını düşürmektedir. Bu neden üretilen Cym Plus Sperm Arttırıcı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ses getirmiştir. Bu muhteşem ürün ile sperm oranı ve kalitesi ciddi anlamda artmaktadır. İçinde yer alan bitkisel karışımları ile 1 aylık kür sonucunda sperm kalitesi artarak baba olma ihtimalini yüksek oranda arttırmaktadır.

Baba adayları ve cinsel sorun yaşayan tüm erkekler için güvenle kullanılabilecek olan Cym Plus Sperm Arttırıcı Kapsül hayatınızda büyük değişikliklere sebep olacaktır.

Cym Plus Sperm Arttırıcı Kapsül Ürün Özellikleri Nelerdir?

  • Ürün tamamen bitkiseldir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.
  • Ürün Sperm kalitesini ciddi anlamda arttırmaktadır.
  • Ürünü sperm sayısını arttırarak baba olmanıza fayda sağlar.
  • Daha güçlü ve daha sert bir ereksiyon sağlar
  • Erken boşalmayı önleyici bir yapıya sahiptir
  • İktidarsızlık yaşayan erkekler için bitkisel ve takviye eden bir üründür.
  • Döllenme katsayını pozitif etki eder.

Cym Plus Sperm Arttırıcı Kapsül Ürün Uyarıcı Bilgiler Nelerdir?

Ürünü mutlaka serin bir ortamda muhafaza ediniz. Direk güneş ışığı alan ya da çok sıcak ortamlarda saklamaktan kaçının. Ürünü çocukların erişemeyeceği bir ortamda bulundurun. Ürünü önerilen dozajdan fazla kullanmak etkisi azaltacaktır. Bu yüzden fazla kulanım yapmamalısınız. Eğer şu an babalık için bir tedavi görüyorsanız mutlaka doktora danışarak ürünü kullanın. Spermiogram ( meni testi, semen analizi, sperm testi ) sonucu yetersiz olanlar için kullanılması faydalıdır. Bu yüzden bu testi yaptırmanız sizin için iyi olacaktır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp