En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Dildo

Büyük Boy Anal Vajinal Dildo

Monoton seks yaşamınızı renklendirmek ve farklı dünyalara adım atmak istiyorsanız seks ürünlerini tercih etmek iyi bir seçim olabilir. Büyük Boy Anal Vajinal Dildo ile ihtiyacınız olan eğlenceli seks yaşantısına geri dönecek, ateşli gecelerde partneriniz ile beraber güzel anlar yaşayacaksınız.

Ürün büyük severler için özel olarak üretilmiştir. Hem anal hem de vajinal olmak üzere çift fonksiyona sahiptir. Tamamen sağlıklı malzeme olan medikal silikon ham maddesinden üretilmiştir. Medikal silikonun en büyük özelliği insan sağlığına hiçbir zararının olmamasıdır.

Ürün kesinlikle su geçirmez. Bu özelliği ile banyo gibi ıslak ve nemli ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Büyük Boy Anal Vajinal Dildo sizi asla yarı yolda bırakmaz. Her zaman ve her türlü ortamda yanınızda kalmaya devam eder. Büyük Boy Anal Vajinal Dildo ürününü yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Ürünün bir diğer özelliği güçlü vantuz özelliğinin olmasıdır. Her türlü ortam ve zemine kolayca vantuz özelliği sayesinde yapışarak sabitlenebilir. Bu sayede Büyük Boy Anal Vajinal Dildo Kullananlar istedikleri şekilde özgürce ürünü kullanabilirler. Damarlı bir yapısı olan ürünün dış yüzey detayları özenle hazırlanmıştır.

Gerçek ilişki hissini vermesi için özel olarak tasarlanan Büyük Boy Anal Vajinal Dildo realistik bir kullanım sunar. Bu tür seks ürünlerinin ele tam oturması ve kullanım kolaylığı çok önemlidir. Ele tam oturarak kullanıcı kullanım konforu sağlayan bu efsane ürünü çok seveceksiniz.

Büyük Boy Anal Vajinal Dildo Ürün Özellikleri Nelerdir?

  • Ürün insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.
  • Ele tam oturur. Kullanıcı dostudur. ,
  • Anal ve Vajinal kullanım için uygundur.
  • Gerçek ten hissi veren bir yapısı vardır.
  • Damarlı ve kalın bir kullanım imkânı sunar.
  • Büyük sevenler için özel olarak üretilmiştir.
  • Ürünü temizlemesi çok kolaydır.
  • G-Spot vibratör özelliği sayesinde zevk noktalarınızı kolayca uyaracaktır.

Büyük Boy Anal Vajinal Dildo Ürünü Nasıl temizlenir?

Ürünü kolayca temizleyebilirsiniz tek ihtiyacınız olan biraz su ve sabundur. Ürünü ilk kez kullanacaksanız bol su ve bol sabunla temizleyiniz. İyice temizledikten kuru bir bez yardımıyla kurulayın, kurulama işlemi bittikten sonra pudralayarak saklamak ürünün ömrünü uzatacaktır. Ürünün temizlik ve saklama şartlarını sağlarsanız uzun yıllar ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp