En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Drlove Deri Kırbaç

Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç

Monoton bir seks yaşantısını kimse istemez. Sıradan bir hale gelen cinsel hayat, çiftler arasında bir süre sonra mutsuzluğa ve tek düzey bir ilişki periyoduna sebep olmaktadır. Cinsel hayatınıza fanteziler katmak, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir hayata başlamak için doğru ürünü inceliyorsunuz.

Fetish ve sertlikten hoşlanan kullanıcılardan tam not olan Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç, siyah leopar deseni ile gözünüze hitap etmektedir.

Sizde artık hayatınızda farklı fantezi deneyimleri yaşamak ve zevkin doruklarına çıkmak istiyorsanız nadide Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç ürününü denemelisiniz. Çok kaliteli ve orijinal malzemeden yapılan bu fantezi ürünü hayatınızı tamamen değiştirebilir.

Seks ürünleri kullanımında insan sağlığına zarar verici madde kullanılmaması çok önemlidir. Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç ürününü tasarlanırken sağlık faktörüne önem verilmiş ve 1. Sınıf orijinal malzeme kullanılmıştır.

Fetish seven kullanıcılar için özel deriden yapılan seks ürünü tüm ihtiyaçlarınızı sonuna kadar cevap verecektir. Temizlemesi çok kolay olan ve toz tutmayan yapısı ile uzun gün ve gecelere hazır olmalısınız.

Ürün üzerinde 10 kuyruk vardır. Eğer siz ve partneriniz Fetish cinsel deneyimleri seviyorsa ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecek Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç ürününü denemelisiniz.

Ürünün boyu15,5 cm dir. Ele tam olarak oturmaktadır. Seks ve fantezi ürünlerinin ele tam oturması ve rahatsız edici olmaması çok önemlidir. Ergonomik yapısı kullanıcı deneyimini arttırmak için özel tasarlanmıştır.

Fark yaratan cinsel dürtü ve arzularınız ile ilişkinize renk katacaksınız.

Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç Ürün Özellikleri Nelerdir?

  • Ürün tamamen orijinal deriden yapılmıştır.
  • Leopar desenli ve göze hitap eden bir tasarıma sahiptir
  • Tüm kullanıcılardan % 100 memnuniyet onayı almıştır.
  • Çok sağlam olan Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç ürünün uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  • Fetish severler için vazgeçilmez bir üründür.
  • Ürün insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.

Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç Ürün Boyutu ve Detaylar Nelerdir?

Efsane fantezi ürünün detayları şunlardır.

Kuyruk sayısı:10, Toplam uzunluk:15,5 cm.
Kullanılan Malzeme: Orijinal Deri

Not: Seks ürünü Drlove Siyah Leopar Desenli Deri Kırbaç soru ve önerileriniz için güvenle müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü soru ve öneriniz tam gizlilik esasına dayanılarak hızlı biçimde cevaplanmaktadır

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp