En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Nedir? Ne İşe Yarar?

Sinegra film tabletler, 50 mg sildenafil’e eşdeğer 140,48 mg sildenafil sitrat içeren, mavi renkli, kare şeklinde, bir yüzü çift çentikli tablet olarak 4 film tablet içeren ambalajlar halinde sunulmaktadır.

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı adı verilen bir ilaç grubuna dahildir. Penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak cinsel uyarı sırasında kanın penise akımını sağlamak suretiyle etki gösterir.

Sinegra sadece cinsel yoldan uyarılmanız durumunda doğal yolla sertleşme (ereksiyon) oluşmasına yardım eder. Sertleşme sorununuz yoksa Sinegra kullanmamalısınız. Sertleşme sorunu, bir erkekte cinsel aktivite için gerekli, penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamamasıdır.

Sinegra kadınların kullanımı için değildir.

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Karışım Nasıl Kullanılır?

Sinegra’yı her zaman doktorunuzun size önerdiği şekliyle kullanın. Emin olmadığınız takdirde eczacınıza veya doktorunuza danışınız. Olağan doz 50 mg’dır.

Sinegra günde bir defadan fazla kullanılmaz.

Sinegra uygulama yolu ve metodu:

Sinegra’yı cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce almalısınız. Tableti bütün olarak bir bardak suyla yutunuz.

Çocuklarda Sinegra kullanımı: Sinegra 18 yaşın altındakilerde kullanılmaz.

Yaşlılarda Sinegra kullanım: Yaşlı hastalara özel olarak dozun ayarlanması gerekmemektedir.

Böbrek yetmezliği durumunda Sinegra kullanımı: Şiddetli böbrek yetmezliği olan hastalarda 25 mg’lık Sinegra dozu önerilmektedir.

Karaciğer yetmezliğidurumunda Sinegra kullanımı: Karaciğer bozukluğu olan (örneğin siroz gibi kronik bir karaciğer hastalığı olan) hastalarda 25 mg’lık Sinegra dozu önerilmektedir.

Kullanmanız gerekenden daha fazla Sinegra kullandıysanız: Sinegra’dan kullanmanız gerekenden fazlasını kullanmışsanız bir doktor veya eczacı ile konuşunuz. 100 mg’ın üzerindeki dozlar ilacın etkinliğini artırmamaktadır. Ancak, yüksek dozlarda alındığında, ilacın istenmeyen etkileri (yan etki) ve bunların şiddeti artabilir. Doktorunuzun size söylediğinden fazla sayıda tablet almamalısınız.

 

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Etkisi, Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Etkili mi?

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı etkileri genel olarak müşteriler tarafından olumlu değerlendirilmektedir. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı etkisi kullananların memnun kaldığı yorumlarından ve olumlu geri dönüşler görülmektedir.

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Kullananların Yorumları

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı kullananlar memnun mu? Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı  satın almak isteyen kişilerce araştırılmakta ve merak edilmektedir. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı  kullananlar ve kullanıcı yorumları ilk kez satın almak isteyenlerin fikirlerine ışık tutmaktadır. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı kullanıcı yorumları müşterilerin memnuniyetini göstermektedir. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı  satın alan müşterilerin %90’ı tekrar Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı sipariş vermektedir.

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Fiyatları Ne Kadar? Kaç Para?

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı fiyatı ne kadar, Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı fiyat araştırması herkes tarafından yapılmakta. Web sitemiz üzerinden Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı piyasanın en uygun fiyatlarıyla kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı eczane satış fiyatı en uygun internetten alınabilir. Gizlilik açısından da internetten Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı satın almayı tercih edenler oldukça fazladır.

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Kullanıcı Şikayetleri Nelerdir?

İlk defa Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı sipariş vermeyi düşünenler Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı  şikayetleri nelerdir, daha önce kullananların değerlendirmeleri neler araştırıp okumaktadırlar. Tüm ürünler de olduğu gibi Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı kullanan her kişide aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye değişen sonuçlar olduğu için Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı kullanan kişilere baktığımızda %90’ı memnun, %5’u pek memnun değil. Geriye kalanlar ise, ne memnun ne de şikayet şikayet ediyor. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı şikayetlerinin genelde çoğunluğu internetten sipariş verdiğinde kargosunun geç teslim edilmesi. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı  genel olarak müşterilerin memnuniyet ve güvenini kazandığı bir üründür.

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Yan Etkileri ve Zararları Nelerdir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri bulunmaktadır. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı yan etkileri bazılarında hiç olmazken, bazılarında geçici yan etkiler görülebilmektedir. Bunlar Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı ürün kullanma klavuzu üzerinde de belirtilmiştir. Yan etkiler genelde geçici olduğundan kısa süre sonra etkisini yitirmektedir. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı zararları, geçici olarak yan etkilerinden ibarettir.

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı Satın Al

Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı  satışı internet üzerinden ve Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı eczanelerde satış yapılmaktadır. En önemlisi alışverişin yapılacağı güvenir sitenin doğru seçilmesidir. Orjinal Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı resmi satış sitesi üzerinden güvenle tedarik edebilir,ürünlerinizi teslim alırken kargo görevlisine ücreti nakit / kart olarak yapabilirsiniz.. Sinegra 50 Mg 4 Adet Ereksiyon Hapı  sipariş verdiğinizde aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. Siparişinizi kargoya verdikten sonra sms yoluyla siparişinizin durumu hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp