En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Lifta 10 mg 4 Tablet Fiyat ve Kampanyalı Satışı

Lifta 10 mg 4 Tablet Fiyat ve Kampanyalı Satışı

Lifta 10 mg Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Lifta 10 mg 4 Tablet Fiyat ve Kampanyalı Satışı ile sizlere ulaştırdığımız, sarı renkli, bir yüzünde “10” baskılı badem şeklinde film kaplı tablet 2, 4 ve 8 tabletlik blister ambalajda sunulmaktadır. Lifta 10 mg, erkeklerde erektil disfonksiyon tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite için gerekli penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumudur. Lifta 10 mg, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir. Cinsel uyarıyı takiben Lifta 10 mg, penis içerisindeki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak kanın penis içerisine akışını sağlar. Bunun sonucunda peniste sertleşme gerçekleşir. Eğer sertleşme sorununuz yoksa Lifta 10 mg yardımcı olmayacaktır. Cinsel uyarının olmadığı durumlarda LİFTA‘nın tek başına ise yaramayacağı önemle not edilmelidir. Bu nedenle sizin ve partnerinizin, sertleşme sorunu tedavisi için ilaç almıyormuş gibi, ön cinsel aktivitede bulunması gerekmektedir.

Lifta 10 mg Ne İşe Yarar?

Bünyesinde etken madde olarak Tadalafil barındıran Lifta 10 mg bunun haricinde saf bitki özlerinden üretilmiş olan ve çok güçlü bir afrodizyak etkisi bulunan bitkisel karışımları da içeriğinde barındırmaktadır. İçeriğinde kişi sağlığı açısından zarar teşkil eden herhangi bir kimyasal barındırmayan Lifta 10 mg sertleştirici tablet tamamen doğal içerikli bir cinsel performans arttırıcıdır. Erkeklerde ereksiyon sorununu tedavi etmesinin yanı sıra Lifta 10 mg kişiye çok güçlü ve enerjik bir vücut kazandırarak kişinin ilişki sırasındaki performansını zirveye çıkarmakta ve kullanıcılarına mutlu birliktelikler yaşatmaktadır. Günümüzde cinsel performans arttırıcı tabletler kapsamında en sık tercih edilen ürünlerden birisi olan Lifta 10 mg afrodizyak tablet güncel olarak binlerce erkek tarafından düzenli şekilde kullanılmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satılan Lifta 10 mg tamamen güvenilir bir cinsel gıda takviyesidir.

Lifta 10 mg Etkisi Nasıldır? Nasıl Çalışır?

Lifta 10 mg tablet başta ereksiyon problemi olmakla beraber erkeklerin cinsel hayatlarında karşılaştıkları çeşitli birçok işlev bozukluğunun giderilmesinde büyük bir rol oynayarak kişilere verimli birliktelikler yaşatmaktadır. Ereksiyon sorunu günümüzde erkeklerin en sık karşılaştıkları cinsel rahatsızlıktır. İlişki sırasında peniste yeterli sertliğin sağlanamaması ya da korunamaması olarak adlandırılan bu problem güncel olarak milyonlarca kişinin yaşadığı oldukça yaygın ve can sıkıcı bir rahatsızlıktır. Ereksiyon sorununun meydana gelmesinde etkili olan çeşitli birçok neden bulunmaktadır. Bu rahatsızlık stres, endişe, moral bozukluğu ya da depresyon gibi birtakım psikolojik nedenlere bağlı olarak gerçekleşebilir. Aynı zamanda günlük yoğun çalışma temposunun getirdiği yorgunluk, uzun süredir devam eden sigara ve alkol bağımlılığı ya da yaşlılığa bağlı olarak vücut fonksiyonlarında yaşanan azalmalar sertleşme sorununun fiziksel nedenlerine örnek gösterilebilir.

Lifta 10 mg Etkisi Ne Kadar Sürer?

Tüketimin akabinde 20 – 25 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar. Lifta 10 mg tablet etki süresi kişinin bünyesine ve ilişki süresine bağlı olarak ortalama 24 – 36 saat aralığında devam etmektedir.

Lifta 10 mg Nasıl Kullanılır?

Lifta 10 mg tablet kullanımı oldukça basittir ve cinsel ilişkiden ortalama yarım saat önce kullanılmalıdır. Bir adet Lifta 10 mg tabletin bir bardak suyla beraber tüketilmesi kullanım için yeterli olacaktır. Günde bir tabletten fazla Lifta kullanımı yapılmamalıdır.

Lifta 10 mg Yan Etkileri;

Doz aşımı yapılacak olursa Lifta 10 mg yan etkileri bakımından baş ağrısı ve baş dönmesi, çarpıntı, terleme, iştahsızlık ya da görüşte bozukluk gibi birtakım etkiler gösterebilir. Diyabet ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp ve damar rahatsızlığı olanların, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üstü bireylerin kullanımdan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

Lifta 10 mg Aşağıdaki Durumlarda Kullanmayınız;

Eğer,

 • Tadalafıl’e veya Lifta 10 mg’ ın içinde yer alan diğer maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz (aşın hassasiyet) varsa.
 • Herhangi bir formda organik nitrat veya amil nitrit gibi nitrik oksit içeren ilaçlar kullanıyorsanız. Bu grup ilaçlar (nitratlar), göğüs ağrısı (anjina pektoris) tedavisinde kullanılmaktadır. LİFTA’nm bu ilaçların etkilerini artırdığı gösterilmiştir. Eğer herhangi bir formda nitrat kullanıyorsanız veya emin değilseniz doktorunuzu bilgilendiriniz.
 • Ciddi kalp rahatsızlığınız varsa ya da yakın zamanda kalp krizi geçirdiyseniz.
 • Yakın zamanda felç geçirdiyseniz.
 • Tansiyonunuz çok düşükse ya da kontrol altına alınamamış yüksek tansiyonunuz varsa.
 • Göz felci olarak da tanımlanan non-arteritik anterior iskemik optik nöropati geçirmiş iseniz kesinlikle kullanmayınız.

Lifta 10 mg Aşağıdaki Durumlarda Dikkatli Kullanınız;

Cinsel aktivite kalbinize ekstra bir zorlama yaptığından, kalp hastalığı olan hastalarda olası bir risk taşır. Bu nedenle, kalp probleminiz varsa doktorunuzu bilgilendirmelisiniz.
Aşağıdaki nedenler, LİFTA’nın sizin için de neden uygun olmayabileceğim gösteren nedenlerdir.
Eğer bunlardan herhangi bir tanesi size uyuyorsa, ilacı almadan önce doktorunuz ile konuşunuz:

 • Kırmızı kan hücrelerinin anormalliği (orak hücre anemisi), kemik iliği kanseri (multipl miyelom), kan hücrelerinin kanseri (lösemi) veya peniste biçim bozukluğunuz varsa.
 • Ciddi karaciğer probleminiz varsa.
 • Ciddi böbrek rahatsızlığınız varsa.
 • Leğen kemiğinin içindeki oluşumları ilgilendiren cerrahi girişim (pelvik cerrahi) veya prostat bezinin etrafındaki bazı dokularla birlikte alınması olarak tanımlanan sinirin korunmadığı radikal prostatektomi geçiren hastalarda LİFTA’nm etkili olup olmadığı bilinmemektedir.
 • Görmede ani azalma ya da görme kaybı yaşadıysanız, Lifta 10 mg kullanmayı bırakınız ve derhal doktorunuza başvurunuz.
 • Bu uyarılar geçmişteki herhangi bir dönemde dahi olsa sizin için geçerliyse lütfen doktorunuza danışınız.
 • Lifta 10 mg, kadınların veya 18 yaş altı erkeklerin kullanımı için tasarlanmamıştır.

Lifta 10 mg 4 Tablet Eczaneden Satış ve Dağıtımı;

Lifta 10 mg 4 Tablet Fiyat ve Kampanyalı Satışı Lifta resmi distribütörü olan yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Eczane garantili Lifta 10 mg 4 tablet siparişleriniz sitemiz aracılığıyla Türkiye’nin bütün şehirlerine gizli kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Lifta 10 mg siparişlerinizde uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle ülkemizin ve bütün dünyanın ekonomik açıdan zor günlerden geçtiği bu dönemde Lifta 10 mg fiyatı da taban miktarlarda tutulmuş ve herhangi bir zam gerçekleşmemiştir. Sizde Lifta 10 mg 4 tablet en ucuz fiyat kampanyalarından faydalanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek ve ilaç hakkında merak ettiğiniz bütün soruları iletmek için online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Lifta 10 mg 4 Tablet Ödemelerini Devlet (SGK) Karşılıyor mu?

Cinsel sağlık ürünleri dahil olmak üzere bir çok kategoride yer alan keyfiyete mahsus ilaçların devlet tarafından veya sosyal güvenlik kurumu tarafınca karşılandığı bilgisi doğru değildir. Bu sebeple Lifta 10 mg 4 Tablet Ödemesi SGK Ödeme kapsam dışıdır.

Orjinal Lifta 10 mg 4 Film Tablet Eczane Fiyatı-2023;

Lifta Film Tablet Formu Ürün Adedi Lifta Satış Fiyatları
Lifta 10 mg 4 Tablet 1 Kutu Lifta Fiyat : 169 TL
Lifta 10 mg 4 Tablet 2 Kutu Lifta Fiyat : 299 TL
Lifta 10 mg 4 Tablet 3 Kutu Lifta Fiyat : 399 TL
Lifta 10 mg 4 Tablet 4 Kutu Lifta Fiyat : 499 TL
Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp