En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Epila Plus

Epila Plus - Tüy Dökücü Deodorant Sprey

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Ağda yaptırabilir ya da jiletle istenmeyen tüy ve kılları alabilirsiniz. Fakat bu tarz yöntemler acılı olması ya da kalıcı bir etkisi olmaması nedeniyle tercih edilmez. Sağlık sektörünün gelişmesi ile tüy dökücü spreyler çok fazla rağbet görmeye başlamıştır.

Bunun en büyük sebebi bu tarz ürünlerin kullanımın çok kolay olması ve tüylerin çıkma sürelerini uzatmasıdır. Epila Plus - Tüy Dökücü Deodorant Sprey tüy ve kıllardan kolayca kurtulabilirsiniz. Ürünü kullanmak son derece basittir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen mucize ürün Epila Plus - Tüy Dökücü Deodorant Sprey kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir.

Özel olarak formulize edilen Epila Plus - Tüy Dökücü Deodorant Sprey Kullananlar ürünü uzun yıllar kullanmaya devam etmektedir.

Epila Plus - Tüy Dökücü Deodorant Sprey Ürün Özellikleri Nelerdir?

  • İnsan sağlığına zararlı maddeler içermez
  • Kullanımı çok kolay ve basittir.
  • Tüy ve kılların tekrar çıkış sürelerini uzatarak konforlu bir yaşam sağlar.
  • Temizlemesi basittir.
  • Tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanılabilir.

Epila Plus - Tüy Dökücü Deodorant Sprey Ürünü Nasıl Kullanılır?

Epila Plus - Tüy Dökücü Deodorant Sprey ürününü temizlemek istediğiniz bölgeye sıktıktan sonra 5 dakika kadar beklemeniz gerekmektedir. 5 dakika sonrasında spreyi sıktığınız bölgeyi yavaşça ovalayarak kılların kopup kopmadığını kontrol ediniz. Ürün tüy ve kılların köklerinin de güç kaybı olmasını ve kolayca kopmaların sağlayacaktır. Tüy ve kıllar tamamen güç kaybedince bol su ile bölgeyi yıkayınız. Tüy ve kılların tamamen koptuğunu ve bölgenin tertemiz olduğunu görecesiniz.

Sizde mucize ürün Epila Plus - Tüy Dökücü Deodorant Sprey kullanarak konforlu bir yaşama geçebilirsiniz. Ürün ile tüy ve kıl temizliği için harcadığınız vakit size kalacaktır. Ayrıca acısız ve ağrısız bir yöntem olduğu için kullanıcı konforu sağlamaktadır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp