En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Ayak Kokusu Giderici Krem

Ayak Kokusu Giderici Krem

Ayak Kokusu Giderici Krem ürünü ile ayak kokusundan tamamen kurtulmak mümkündür. Kadın ve Erkekler için ayak kokusu gerçekten tam bir kabus olabilir. Ayak kokusu yaşayan insanlar sosyalleşme problemi ile karşı karşıya kalırlar. Özgüven sıkıntısıyla beraber başka psikoloji ksıkıntılara da sebep olan ayak kokusu sorunu için bitkisel ürün Ayak Kokusu Giderici Krem kullanmak iyi bir çözüm olacaktır. Dünya araştırmaları 14 ve 50 yaş arasındaki kadındar da ayak kokusu görülme oranının % 48 civarında olduğunu göstermiştir. Bu oran yüzdesi erkeklerde % 70 civarındadır. Sizinle aynı duyguyu yaşayan milyonlarca kişi olduğunu bilmek sizi şaşırtmış olmalıdır. 

Birçok insan ayak kokusunun direk olarak temizlikten kaynaklandığını düşünmektedir. Oysa ayak kokusunun birçok nedeni bulunmaktadır. Temizlikte etken olsa da ayak kokusu yapan en önemli unsur bakterilerdir. Bakteriler ayak florasını bozarak kokuya neden olurlar.  Ayaklar tüm vücudun merkezi konumdadır. Tüm ağırlığı ayaklar taşıdıkları için ne kadar sağlıklı olurlarsa kişinin yaşam konforu da o kadar artar.

Ayak Kokusu Giderici Krem Özellikleri Nelerdir?

  • Ayak kokusu kremi düzenli olarak uygulandığında ayak kokusunu tamamen kesmektedir.
  • Ayak sağlığı ve bakımı için önemli olan bakteri temizliğinin yapılmasını sağlar.
  • Ayaklara ferahlık ve hijyen sağlar.
  • Ayak ağrıları ve ayak kaşınmalarının önüne geçer.

Ayak Kokusu Giderici Krem Nasıl Kullanılır?

Ayak Kokusu Giderici Krem ile ayaklarınızı güzelce ovun. Her akşam periyodik olarak yapılan bu işlem sonrasında ayak kokusunda ciddi olarak düşüş gözlenecektir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp