En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Blue Drops

Blue Drops Damla Bayan Azdırıcı Damla ve Bayan Uyarıcı Ürünler

Bitkisel ve destekleyici Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla size arzuladığınız ateşli geceleri sunmak için üretildi. Özel tasarım ve içeriği ile cinsel isteksizlik çeken bayanların rahatlıkla kullanacağı ve sorunlarından kurtulabileceği bu mucize ürünün özellikleri şunlardır. Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla isteksizlik yaşayan bayanlara uyarıcı bir etki yapar.

Afrodizyak etkisi çok derece güçlüdür. Kullanan bayanlar, partnerine karşı istemsiz olarak çok güçlü duygular ve şehvet duymaya başlar.

Blue Drops Bayan Azdırıcı Damla kullanan bayanlarda ilacın uyarıcı sinyallerinin kısa sürede etki ettiği görülmüştür. Her türlü sıvı ve içecek ile kullanılabilen bu muhteşem bitkisel ürünü yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.  

Blue Drops Damla Bayan Azdırıcı  Damla Özellikleri Nelerdir?

  • En Büyük özelliği kişiye cinsel ilişkiye hazırlamasıdır.
  • Kullanan bayanlarda cinsel isteği ve şehveti arttırır.
  • Cinsel ilişki süresini ve performansı arttırıcı özelliği vardır.
  • Cinsel ilişki sırasında alınabilecek zevk seviyesini en üst seviyeye çıkartır.
  • Cinsel hormonlar ve uyarıcı sinyalleri arttırarak bayanları en iyi şekilde ilişkiye hazırlar
  • Her türlü içecek ve sıvı içine kolayca kullanılabilir.
  • Sinir Sistemini olumlu yönde etkiler, düzenleyici ve onarıcı bir etki bırakır.

Blue Drops Damla Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Blue Drops Damla Bayan Azdırıcı ilişkiye girmeden 30 dakika önce asitli, asitsiz, alkollü ya da alkolsüz herhangi bir içecek içine katılır. Sıvı içecek içine 05-10 damla arası atılarak kullanılması uygundur. Bu muhteşem ürünü 18 yaşından küçük kullanıcıların kullanılması önerilmez.

Blue Drops Damla Bayan Azdırıcı Damla İçeriği Nedir?

Ürünün içinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmamıştır. Ürün içerisinde belirtilen maddeler kullanılmaktadır. Natrium Methly Paraben, Natrium Ethyl Paraben, Natrium Probyle Paraben, Ethonol ( ethylalkohol ) (%5 Vol) Water.

Blue Drops Damla Bayan Azdırıcı Damla Kullananların Yorumları merak edilen ve kullanıcılar tarafından internet üzerinden en çok aratılan soruların başında gelmektedir. Bu mucize aşk damlasını kullanan bayanların % 100 ü cinsel isteksizlik sorunlarının büyük oranda ortadan kalktığını ve daha mutlu olduklarını belirtmişlerdir

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp