En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Bayan Azdırıcı Damla orjinal

Etkisi Güçlendirilmiş - Renksiz ve Kokusuz Bayan Azdırıcı Damla

Kadınlarda ki isteksizlik sorunu birçok erkek ve çift için can sıkıcı olabilir. Kadınlardaki cinsel isteksizlik ve arzulamama isteğinin farklı sebepleri vardır. Örneğin hormonlardan kaynaklı bir sorun meydana gelebilir. Bu durumda doktorunuzdan destek almanız gereklidir. Fakat bayanlarda yer alan isteksizlik sorunu genel olarak hormonlardan değil, baskıcı toplum dayatmaları ve cinsel ilişkinin tabu sayılmasından kaynakladır.

Bayanların büyük çoğunluğu Cinsel ilişkiyi bir zevk olarak değil de görev olarak algılamaktadır. Buda cinsel isteksizlik meydana getirmektedir. Etkisi Güçlendirilmiş - Renksiz ve Kokusuz Bayan Azdırıcı Damla kullananlar bu sorunların tamamen ortadan kalkarak kendilerine çok iyi hissettiklerini belirtmişlerdir. Bunun en büyük sebebi damlanın kadınların pelvik bölgesine giden kan akışını hızlandırması ve kadında arzu duygusunu yükseltmesidir.

Etkisi Güçlendirilmiş - Renksiz ve Kokusuz Bayan Azdırıcı Damla kullanan bayan cinsel ilişkiye girmeden rahatlayamaz. Mutlaka ilişkiye girerek üzerindeki duyguyu atmak ister. Bazı durumlarda bayanlar bu damlayı kullanmak istemezler. Bunun en büyük sebebi geçmişten gelen bastırılmış duygular ve korkulardır. Eğer partnerinize sürpriz yapmak isterseniz damlayı meyve suyunun içine katarak kendisine verebilirsiniz. Koku ve tat içermeyen bir ürün olduğu için fark edilmesi imkansızdır. Ürünü tüketen bayanda bir süre sonra terleme ve istek artışını gözlemleyeceksiniz. Fazla kullanılması önerilmez.

Etkisi Güçlendirilmiş - Renksiz ve Kokusuz Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Ürünü meyve suyu ya da farklı bir içecek ile tüketebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ürünü alkollü ya da asitli bir içecek ile kullanılmamasıdır. Çünkü bu tarz içecekler ile tüketilen damlanın etkisinde düşüş olmaktadır. Ya da etkisi tamamen ortadan kalkmaktadır. Ürünü ilişkiden 1 saat kadar önce tüketmek kadınların azması ve arzulu bir hale gelmesi için yeterli olacaktır.

Etkisi Güçlendirilmiş - Renksiz ve Kokusuz Bayan Azdırıcı Damla Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün bilinen ya da kanıtlanan hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünü tamamen bitkisel ve natüreldir. İçinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünü günde birden fazla kullanmanıza gerek yoktur.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp