En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

İdeal Krem

İdeal Krem

İdeal Krem sivilce leke ve aknelerden kolayca kurtulabilirsiniz. Mat ciltler için çok etkilidir. Parlak ve fark edilir bir tene sahip olmanız için özel olarak üretilen bu efsane ürünü yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz. Ürünü kullanmak çok kolaydır. Kullanıcı kolaylığı sağlamakla beraber, insan sağlığına hiçbir zararlı madde içermemesi nedeniyle alerji, kaşıntı ya da sağlığa zarar verici bir etkisi bulunmamaktadır.

 Kadın ve Erkeklerin en büyük sorunlarından biri sivilcelerdir. Ergenlik ile başlayan sivilce sorunu bazen ileri yaşlara kadar devam etmektedir. Kozmetik olarak kötü bir görüntü ortaya koyan sivilce, akne ve diğer lekelerin tedavisi zamanında yapılmaz ise, lazer tedavisine kadar varan ciddi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Zamanında İdeal Krem ile uygulanan basit çözümler ile sivilce, akne, güneş yanığı ve diğer lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Sadece kadınlara özel bir formül değildir. İdeal Krem ürünü milyonlarca erkek tarafından güvenle kullanılmaktadır.  Aşırı esmer ve mat tenlerin beyazlatılması ve daha parlak bir hale gelmesi için ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Aktif kullanımlarda tende kalıcı bir parlaklık sağlamaktadır.

İdeal Krem İçeriği Nedir?

Ürün içerisinde kimyasal bir madde bulundurmamaktadır. Alerji yapmayan özelliği sayesinde doktor reçetesi ile satılmasına gerek yoktur. İlaç statüsünde değildir. Bakım ürünü olarak bilinmektedir.

İdeal Krem Nasıl Kullanılır?

İdeal Krem kullanmak istediğiniz yere 5 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın. Kremi iyice yedirdikten sonra ürün etkisini göstermeye başlayacaktır. Ürün olan sivilcelerin ortadan kaldırılması ve tekrar oluşumunu ciddi oranda azaltmaktadır.

İdeal Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Binlerce kadın ve erkek kullanıcıdan alınan geri bildirimlerde hiçbir sağlık sorunu ya da negatif bir durumla karşılaşılmamıştır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp