En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Uzamax Boy Uzatıcı

Uzamax Boy Uzatıcı

Uzamax ürünü ile boyunuzu uzatmak çok kolaydır. Gelişim sorunu yaşayan kişiler için özel olarak üretilen harika formüllü Uzamax Boy Uzatıcı ile sonuca hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Durmuş ya da duraksayan gelişiminizi tekrar başlatabilirsiniz. Ürünün temel amacı büyüme hormonlarını dengeye sokarak gelişim sürecini tekrar başlatmaktır. Gelişim sürecinin tekrar başlaması ile boy atma süreci devam etmeye başlar. Sadece Ergenlik gelişimini tamamlayan kişiler değil ergenlik döneminde olan kişiler içinde son derece etkilidir. Kişi ürünü kullandıktan sonra hızlı biçimde uzamaya başlar. Kısa sürede yarım kalan gelişimini tamamlayarak istediği arzu ettiği boy aralığına kavuşacaktır.

Ürün bitkisel ve natürel bir üründür. Kimyasal madde içermez. İçinde İnsan sağlığına zararlı bir madde bulunmamaktadır. Bu nedenle tüm yaş grupları için geçerlidir. Ürün Erkekler için 21, Kadınlar için 18 yaşına kadar tam verimli olacaktır. Üstü yaşlarda etkisi devam etmekle beraber % 70 seviyelerinde etki etmeye başlar, boy uzaması bir miktar daha düşük olacaktır.

Uzamax Boy Uzatıcı Nasıl Kullanılır?

Ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanmak yeterli olacaktır. Boy uzamasını sağlayabilir. Kadınlarda geçici olarak regl gecikmesine sebep olabilmektedir. Üründen tam randıman almak için en az 6 ay periyodik olarak kullanmak gerekmektedir. Sonrasında gözle görülebilen bir boy artışı ve fiziksel gelişim ortaya çıkmaktadır.

Uzamax Boy Uzatıcı Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün bilinen ya da kanıtlanan hiçbir yan etkisi yoktur. Kimyasal madde içermediği, natürel ve bitkisel bir ürün olduğu için yan etkisi bulunmamaktadır. Gıda takviyesi formunda olduğu için ilaç değildir. İlaç olmadığı ve herhangi bir yan etki içermediği için güvenle kullanabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp