En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Padişah Macunu

Padişah Macunu

Yüzyıllardır erkeklerin ve kadınların gözdesi olan bu muhteşem macun, size güç enerji ve kudret katacaktır. Adından da anlaşılacağı gibi yüzyıllar boyunca padişahlar güç vermesi için hazırlanan Padişah Macunu sizin tekrar formüle edildi ve güçlendirildi. Eskiden padişahların yataklarında daha kudretli olması için faydalı bitliler toplanır ve macun hale getirilirmiş. Padişahların genelde 4 eşleri ve onlarca cariyesi olduğu için sarayın aktarları özel olarak bu macunu yaparlarmış. Kısaca Padişah Macunu hakkında bilgi verdikten sonra içeriği ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında da bilgi vermek isteriz.

Padişah macunu sadece yatakta kudret vermez. Sadece enerji vermesi içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadınlar, Erkekler, Çocuklar ve yaşlılar tarafından kullanılabilecek olan ve içinde kimyasal hiçbir madde içermeyen Padişah Macunu Kullananlar, ürünü periyodik olarak tüketmeye başlamaktadır.

Padişah Macunu İçerisinde Neler Var?

Padişah Macunu içinde onlarca bitkisel ve natürel ürün bulunmaktadır. Kimyasal bir madde içermeye padişah macunu ilaç değildir. Bu nedenle doktor reçetesi ile satılmaz. Sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Padişah macunu içerisinde,  Pekmez, Hindistan Cevizi, Zencefil, Havlıcan, Yenibahar, Karanfil, Kişniş, Anason, Safran, Tarçın, Hardal, Meyanbalı, Zerdeçal, Kimyon, Karabiber, Çörekotu, Tarçın Çiçeği, Limon Tuzu, Vanilya, Arı Sütü, Polen ve Bal bulunmaktadır.

Padişah Macunu Nasıl Tüketilmelidir.

Yetişkinler ve Yaşlılar İçin Padişah Macunu Tüketimi:  Macun karıştırılır. Sonrasında sabah ve akşam olmak üzere bir yemek kaşığı yenir. Aç karnına yenmesi tavsiye edilmektedir.

Çocuklar İçin Padişah Macunu Tüketimi: 5-15 yaş aralığındaki çocuklar için sabah ve akşam bir tatlı kaşığı tüketmeleri tavsiye edilir. 01-05 yaş arasındaki çocuklar için ise sabah ve akşam bir çay kaşığı kullanabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp