En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Myesed 20 Mg 4 Tablet Sertleştirici Hap

Myesed 20 Mg 4 Tablet Nedir? Ne İşe Yarar?

Etken maddesi Tadalafil olan  MYESED 20 mg Film Tablet, kasları gevşeterek kan akışını vücudun belirli bölgelerine doğru hızlandırır.  Erkeklerde sertleşme fonksiyonu bozukluğu (iktidarsızlık) ile ilgili bir preparattır. Cinsel aktivitede penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumunda uygulanır.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Nasıl Kullanılır?

  1. Doktor ilacı nasıl reçete yazdıysa o biçimde kullanmanız gereklidir. Tedavi sürecinde mutlaka hekimin yönergelerine uyulması şart olup, yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar ilaçtan beklenen faydaları farklı yönde etkileyebilir, hastalığın seyrinin olumsuz ilerlemesi sonucunu doğurabilir.
  2. İlacın her dozunu bir bardak dolusu su ile almanız gerekir. Tercihen aç veya tok karnına alınabilir. Önerilen doz cinsel aktiviteden önce 20 mg tablettir. Günlük 20 mg dan fazla kullanmak sakıncalıdır. Cinsel aktiviteden yarım saat önce alınmalıdır. Tableti aldıktan sonra etkisi 36 saat sürer. Cinsel uyarı olmadığı vakıalarda etki etmemektedir.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Uyarılar

Vücut metabolizmanızda ilaçtaki etken maddelere karşı alerji durumu varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmez.
Kasları gevşeterek kan akışını vücudun belirli bölgelerine doğru hızlandırır. Erkeklerde sertleşme fonksiyonu bozukluğu (iktidarsızlık) durumu ile ilgili bir preparattır.
Cinsel aktivitede penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumunda uygulanır.
Cinsel ilişki sırasında baş dönmesi, mide ağrısı, mide bulantısı, sersemleme ve göğüste yanma hissederseniz cinsel ilişkiyi hemen durdurunuz ve acil olarak hekiminize müracaat etmelisiniz.
Göğüs ağrısı veya ağırlık hissi, kola veya omuzlara doğru yayılan ağrı, mide bulantısı, terleme, genel olarak hasta hissetme, kalp atışlarında düzensizlik, nefes darlığı, baş dönmesi hissi, bayılma, el ve ayak bileklerinde şişlik, görme değişiklikleri, kulaklarda çınlama ve ani duyma kaybı ve ani görme kaybı, ağrılı veya 4 saat veveyaha uzun süren penis ereksiyonu (penis sertleşmesi) ve benzeri vakıalarda ilacın kullanımını kesip, acil olarak hekiminize müracaat etmelisiniz.
Karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı, lösemi, kan hücresi hastalıkları, kalp hastalığı, kalp ritim bozukluğu, son 90 gün içinde geçirilmiş kalp krizi öyküsü, mide ülseri, gece körlüğü, felç, son altı ay içinde kalp yetmezliği öyküsü, yüksek veya düşük tansiyon, göğüs ağrısı, kanama bozuklukları, penisin ağrılı ereksiyonu veya şekil bozukluğu, sağlık sebebiyle cinsel ilişkiye girmemeniz gerektiğinin söylenmesi ve benzeri vakıalarda bu ilacı hekiminize sormadan kullanmamalısınız.
Reklam

İlacın kullanımı gözün görme sinirlerine giden kanın akışını azaltabilir ve seyrek de olsa bu durum ani görme kaybına neden olabilir. Ani görme kaybı yaşarsanız acil olarak bir sağlık kuruluşuna müracaat etmelisiniz.
İlacı kullanacağınız zaman veya kullanmayı düşünüyorsanız, alkol almaktan kaçınmalısınız. Alkol sertleşme kabiliyetini etkileyebilir.
18 yaşın altındaki kişiler kullanmamalıdırlar.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Kullananların Yorumları

Myesed 20 Mg 4 Tablet kullananlar memnun mu? Myesed 20 Mg 4 Tablet satın almak isteyen kişilerce araştırılmakta ve merak edilmektedir. Myesed 20 Mg 4 Tablet kullananlar ve kullanıcı yorumları ilk kez satın almak isteyenlerin fikirlerine ışık tutmaktadır. Myesed 20 Mg 4 Tablet kullanıcı yorumları müşterilerin memnuniyetini göstermektedir. Myesed 20 Mg 4 Tablet satın alan müşterilerin %90’ı tekrar Myesed 20 Mg 4 Tablet sipariş vermektedir.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Fiyatları Ne Kadar? Kaç Para?

Myesed 20 Mg 4 Tablet fiyatı ne kadar, Myesed 20 Mg 4 Tablet fiyat araştırması herkes tarafından yapılmakta. Web sitemiz üzerinden Myesed 20 Mg 4 Tablet piyasanın en uygun fiyatlarıyla kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Myesed 20 Mg 4 Tablet eczane satış fiyatı en uygun internetten alınabilir. Gizlilik açısından da internetten Myesed 20 Mg 4 Tablet satın almayı tercih edenler oldukça fazladır.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Kullanıcı Şikayetleri Nelerdir?

İlk defa Myesed 20 Mg 4 Tablet sipariş vermeyi düşünenler Myesed 20 Mg 4 Tablet şikayetleri nelerdir, daha önce kullananların değerlendirmeleri neler araştırıp okumaktadırlar. Tüm ürünler de olduğu gibi Myesed 20 Mg 4 Tablet kullanan her kişide aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye değişen sonuçlar olduğu için Myesed 20 Mg 4 Tablet kullanan kişilere baktığımızda %90’ı memnun, %5’u pek memnun değil. Geriye kalanlar ise, ne memnun ne de şikayet şikayet ediyor. Myesed 20 Mg 4 Tablet şikayetlerinin genelde çoğunluğu internetten sipariş verdiğinde kargosunun geç teslim edilmesi. Myesed 20 Mg 4 Tablet genel olarak müşterilerin memnuniyet ve güvenini kazandığı bir üründür.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Yan Etkileri ve Zararları Nelerdir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri bulunmaktadır. Myesed 20 Mg 4 Tablet yan etkileri bazılarında hiç olmazken, bazılarında geçici yan etkiler görülebilmektedir. Bunlar Myesed 20 Mg 4 Tablet  ürün kullanma klavuzu üzerinde de belirtilmiştir. Yan etkiler genelde geçici olduğundan kısa süre sonra etkisini yitirmektedir. Myesed 20 Mg 4 Tablet zararları, geçici olarak yan etkilerinden ibarettir.

Myesed 20 Mg 4 Tablet Satın Al

Myesed 20 Mg 4 Tablet satışı internet üzerinden ve Myesed 20 Mg 4 Tablet eczanelerde satış yapılmaktadır. En önemlisi alışverişin yapılacağı güvenir sitenin doğru seçilmesidir. Orjinal Myesed 20 Mg 4 Tablet resmi satış sitesi üzerinden güvenle tedarik edebilir,ürünlerinizi teslim alırken kargo görevlisine ücreti nakit / kart olarak yapabilirsiniz.. Myesed 20 Mg 4 Tablet  sipariş verdiğinizde aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. Siparişinizi kargoya verdikten sonra sms yoluyla siparişinizin durumu hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp